Reklama w bankomatach to już codzienność. Kilka dni temu na bankomatach sieci Euronet znalazło się nowe oprogramowanie, a wraz z nim kolejny sposób na przekazywanie konsumentom treści reklamowych.

Po włożeniu i weryfikacji karty, zamiast prośby o PIN możemy zobaczyć reklamę, która sama nie zniknie. Na dole ekranu mamy legendę do dwóch przycisków: więcej szczegółów o produkcie bądź przejście dalej.

Ciekawe kiedy w bankomatach będziemy musieli oglądać filmy reklamowe przed odebraniem gotówki? Później już tylko krok od wprowadzenia np.: szybkiego pytania na temat wyświetlonego filmu, żeby mieć pewność, że użytkownik obejrzał film z należytą uwagą. Dalej można np.: pobierać od banku informacje o sklepach w których Klient robi zakupy i wyświetlać porządnie ztargetowane reklamy. Oby tak dalej …

Jedna odpowiedź na “Nowe oprogramowanie bankomatów Euronet”
  1. nickers pisze:

    Już miałem nadzieję, że mi się tylko tak zdawało :/ czuję się ostro wyr@#*y w d*pę :/ Ciekawie mnie jak sobie poradzą z reklamą ludzie starsi, skoro nawet ja pomyliłem guziki i najpierw wybrałem zły(strzałka wskazywała między 2 guziki).

  2.